Apartamento Frente Al Mar En El Rodadero
| Wi-Fi | Basen Basen na dachu | Prywatna plaża Plaża |
| Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Cerro Ziruma znajduje się około 10 min jazdy autem od 2-pokojowego Apartamento Frente Al Mar En El Rodadero Santa Marta, natomiast Edificio Mendihuaca znajduje się w pobliżu. Apartament o powierzchni 60 m² znajduje się w dzielnicy El Rodadero i może pomieścić do 6 gości, kusząc ich basenem na dachu.
Muzeum Złota w Santa Marta jest 4 km od apartamentu i 5 km od lotniska Simon Bolivar International. Popularne atrakcje w pobliżu Apartamento Frente Al Mar En El Rodadero to Rodadero w mniej niż 50 metrach.
Apartament oferuje 2 łazienki. Znajdziesz tu również ręczniki kąpielowe.
Wraz z udogodnieniami do samodzielnego przygotowywania posiłków, takimi jak aneksem kuchennym, obiekt zapewnia gościom jadalnię. Dobrze skomunikowany z wieloma zabytkami, obiekt noclegowy znajduje się w niewielkiej odległości od dworca autobusowego Berlinastur.
- Lokalne atrakcje
- Nabusimake1320 km
- Alcaldia de Santa Marta678 km
- Supermercado Rapimercar1126 km
- Catedral de Santa Marta1273 km
- Cristianos GNG2282 km
- Sector Playa Salguero1708 km
- Akwarium Mundo Marino230 km
- Playa Taganga1785 km
- El Saltillo2176 km
- Lotniska
- Lotnisko Simon Bolivar International11 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen na dachu
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Basen z widokiem
- Płytki koniec
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Apartamento Frente Al Mar En El Rodadero obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Frente Al Mar En El Rodadero wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę i przybory kuchenne. - ❓
Ilu gości pomieści Apartamento Frente Al Mar En El Rodadero?
W Apartamento Frente Al Mar En El Rodadero może zostać zakwaterowanych maksymalnie 6 gości. - ❓
Czy Apartamento Frente Al Mar En El Rodadero ma basen?
Apartamento Frente Al Mar En El Rodadero dysponuje basenem na dachu.